O nas

Nasza firma powstała w 1987 roku.

Początkowo zajmowaliśmy się telekomunikacją, produkując i instalując urządzenia do ograniczania i rozliczania połączeń telefonicznych. Wraz z rozwojem technologii funkcje te stawały się dostępne w nowoczesnych centralach. Wówczas nasza działalność skoncentrowała się głównie na automatyce pomiarowej i przemysłowej.

W ramach tego budujemy stanowiska do legalizacji przeliczników wskazujących, par czujników, ciepłomierzy kompaktowych, stanowiska do badania pomp (część pomiarowa i elektryczna) oraz systemy opomiarowania pomp i urządzenia sterujące procesami galwanizerskimi. Zajmujemy się również modernizacją i konserwacją różnego rodzaju maszyn i urządzeń przemysłowych.

 

Podjęliśmy również działalność związaną z legalizacją ciepłomierzy i ich części składowych (przeliczników wskazujących i par czujników) na wykonanych przez nas stanowiskach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz kontaktom z producentami ciepłomierzy jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wykonanie oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy.